SPARQL Entity Storage (8.x-1.0-alpha9) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: value
bs: vrijednost

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Time
bs: Vrijeme

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Column
bs: Kolona
