SPARQL Entity Storage (8.x-1.0-alpha9) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: value
ne: मान

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Info
ne: जानकारी

en: Boolean
ne: सही वा गलत
