SPARQL Entity Storage (8.x-1.0-alpha10) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma
