Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Action
es: Acción

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Data Type
es: Tipo de dato

en: Object
es: Objeto

en: Changed
es: Modificado

en: Action Type
es: Tipo de acción

en: Context
es: Contexto
