Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Object
pl: Obiekt

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Context
pl: Kontekst

en: Actor
pl: Aktor
