Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha10) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Changed
et: Muudetud

en: Context
et: Kontekst
