Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha10) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Action
it: Azione

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Changed
it: Modificato

en: Context
it: Contesto
