Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha10) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Context
km: បរិបទ
