Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha11) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى
