Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha12) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է
