Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha12) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Changed
lt: Pakeista

en: Context
lt: Kontekstas
