Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha14) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Changed
ar: تم التغير

en: Context
ar: السياق

en: UUID
ar: المعرف UUID
