Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha14) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Context
cy: Cyd-destun
