Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha14) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Action
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Data Type
ja: データ タイプ

en: Object
ja: オブジェクト

en: Changed
ja: 変更済

en: Context
ja: コンテキスト

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻
