Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha15) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག
