Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha16) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Context
is: Samhengi
