Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha17) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Context
be: Кантэкст
