Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha19) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Data Type
nl: Gegevenssoort

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Actor
nl: Acteur

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.
