Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Context
sl: Kontekst
