Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
