Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha5) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
