Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Context
sq: Konteksti
