Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Changed
cs: Změněno

en: Context
cs: Kontext
