Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Data Type
ru: Тип данных

en: Object
ru: Объект

en: Changed
ru: Изменение

en: Action Type
ru: Тип действия

en: Context
ru: Контекст

en: Actor
ru: Актёр

en: Context Settings
ru: Настройка Контекста

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.
