Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha9) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Context
fi: Konteksti
