Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha9) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Data Type
hu: Adattípus

en: Object
hu: Objektum

en: Changed
hu: Módosítva

en: Action Type
hu: Művelet típusa

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Actor
hu: Színész

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.
