Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha9) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
