Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha19) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Context
el: Πλαίσιο
