Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha19) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Changed
tr: Değişti

en: Context
tr: Bağlam (Context)
