Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Setup
kn: ಸೆಟ್ಅಪ್

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್
