Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Setup
nl: Instellen

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Plugin
nl: Plug-in

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.
