Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Setup
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Server Settings
sv: Serverinställningar

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.
