Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ
