Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Setup
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?
