Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी
