Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Setup
ru: Установка

en: View
ru: Просмотр

en: API Key
ru: Ключ API

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Plugin
ru: Плагин

en: Machine Name
ru: Машинное имя
