Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Setup
es: Configuración

en: View
es: Ver

en: API Key
es: Clave API

en: Server Settings
es: Configuración del servidor

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Plugin
es: Extensión

en: Machine Name
es: Nombre de sistema
