Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Plugin
ps: لګون
