Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Label
hi: लेबल

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Server Settings
hi: सर्वर सेटिंग्स

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Plugin
hi: प्लगइन
