Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: API Key
is: API Lykill

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
