Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय
