Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Setup
tr: Kurulum

en: View
tr: Görüntüle

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Machine Name
tr: Makine Adı
