Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Setup
cs: Konfigurace

en: View
cs: Zobrazit

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine Name
cs: Strojový název
