Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Server Settings
sk: Nastavenia servera

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine Name
sk: Strojový názov
