Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Setup
uk: Установки

en: View
uk: Перегляд

en: Server Settings
uk: Налаштування сервера

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Machine Name
uk: Машинна Назва
