Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Setup
lt: Konfigūravimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: API Key
lt: API raktas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Plugin
lt: Įskiepis
