Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha7) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Setup
lv: Iestatīšana

en: View
lv: Skatīt

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Plugin
lv: Spraudnis
