Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine Name
et: Masinnimi
