Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Setup
vi: Cài đặt

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
