Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
